تکوين طب

نمايندگي دستگاه هاي سونوگرافي و اکوکارديوگرافي سامسونگ، دستگاه هاي راديولوژي DRGEM، دستگاه هاي OPG و دستگاه الکتروشوک Nihon Kohden و … مي باشد.

info@takvin.net
02188765011

WS80A with Elite

Innovative fetal assessment

Crystal Vue Flow™ provides increased depth perception

of vascular structures and displays vessels in a range

of different imaging planes

WS80A with Elite

Maximized intuitiveness

5D Heart Color allows evaluation of

fetal cardiac structures for potential

blood flow disturbances

 سونوگرافی WS80A

پرفروشترین دستگاه سونوگرافی پیشرفته ایران 

دستگاه سونوگرافیWS80A with ELITE مجموعه ای از بهترین امکانات سونوگرافی در رده Premium و یک سیستم فوق تخصصی در سونوگرافی جنرال و زنان و مامایی می باشد . دستگاه سونوگرافی WS80 مجهز به مانیتور 23 اینچ Wide LED ، سیستم پردازشگر بسیار پیشرفته و طراحی ارگونومیک زیبا و عالی می باشد. سایر مزایای دستگاه سونوگرافی WS80 شامل پانل تنظیمات Touch Screen با سایز 10.1اینچ ، کنسول با قابلیت تنظیم ارتفاع ، اتصال چهار پروب بطور همزمان و Gel Warmer می باشند. تکنولوژیهای پیشرفته دستگاه سونوگرافی  WS80A مانند 5D و الاستوگرافی ، انقلابی در سونوگرافی مدرن بشمار می روند.

دستگاه WS80 Elite با نرم افزار های جدید و منحصربفرد 5D تحولی عظیم در تشخیص سونوگرافی را به دنیا عرضه نموده است . 5D علاوه بر تشخیص سریع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک عضو مورد نظر ، اطلاعات ارزشمند و دقیق تری را به پزشک ارائه می دهد .

Vision of a New Dimension

5D advanced diagnostic solutions

دستگاه سونوگرافی WS80 Elite با نرم افزار های جدید و منحصربفرد 5D تحولی عظیم در تشخیص سونوگرافی را به دنیا عرضه نموده است. 5D علاوه بر تشخیص سریع اتوماتیک ونیمه اتوماتیک عضو مورد نظر، اطلاعات ارزشمند و دقیق تری را به پزشک ارائه می دهد.

Crystal Vue

تصاویر خیره کننده آپشن Crystal Vue ، تکنولوژی برترSAMSUNG را در تصویرسازی مدرن سونوگرافی به نمایش می گذارد. بافیلتراسیون پیشرفته بازتاب امواج ا ولتراسوند تصاویر بافتهای نرم از ساختارهای درونی جنین کاملا جدا می شوند واطلاعات دقیقی جهت تشخیص ناهنجار یهای مورفولوژیک در ساختارهای سطح و عمق جنین ارائه می گردند. همچنین تصاویر زیبای Crystal Vue ، درک کامل تر و ملموس تری رااز آناتومی جنین در اختیار پزشک قرار می دهد.

 

 

 

 

ارائه دقیق ترین تصاویر سونوگرافی

 

سونوگرافی WS80A با کمک تکنیک های جدید تصویربرداری مانند S-Flow و FRV و همچنین سخت افزارپیشرفته Hybrid Beam forming ، تصاویر بسیار دقیق را حتی در پیچیده ترین شرایط بیماران ارائه می نماید.

 

 

آسان بودن استفاده از دستگاه سونوگرافی WS80A

 

طراحی ویژه بخش های مختلف دستگاه سونوگرافی  WS80A و نرم افزار آن، کمک زیادی به سهولت انجام سونوگرافی و تشخیص بیمار می نماید. امکانات جدیدی مانند 5D NT و MPI در راحتی کار با دستگاه سونوگرافی WS80A و بالا بردن دقت تشخیص ، تأثیر عمده ای دارند.

 

 

سرعت بالای کار و صرفه جویی در زمان با دستگاه سونوگرافی WS80A

 

با استفاده از تکنیک های جدیدی مانند HD ADVR و EZ Exam ، سرعت کار با دستگاه سونوگرافی WS80A حتی در مراکز شلوغ افزایش زیادی می یابد.

آیا اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟

سامسونگ

صفحه اصلی  |  تماس با ما  |  محصولات سونوگرافی  |  محصولات اکوکاردیوگرافی  | محصولات رادیولوژی  |  محصولات کاردیولوژی

تکوین طب نماینده دستگاه های سونوگرافی و اکوکاردیوگرافی سامسونک، دستگاه های رادیولوژی DRGEM، دستگاه های نوار قلب، مانیتور، الکتروشوک Nihon Kohden در ایران

TakvinTeb – All rights reserved
WebDesign and SEO By M.Badr