تکوين طب

نمايندگي دستگاه هاي سونوگرافي و اکوکارديوگرافي سامسونگ، دستگاه هاي راديولوژي DRGEM، دستگاه هاي OPG و دستگاه الکتروشوک Nihon Kohden و … مي باشد.

info@takvin.net
02188765011

نظرات مشتریان

مشتریان شرکت تکوین طب

شرکت تکوین طب همواره از نظرات پزشکان، مهندسان محترم سراسر کشور در مسیر روند رو به رشد شرکت استفاده خواهد نمود و از آن به عنوان انرژی وصف ناپذیر تلقی خواهد کرد.

دانشگاه علوم پزشکی شیراز ( مرکز آموزشی درمانی شهید فقیهی )

اینجانب در مدت 2 سال کار با دستگاه سامسونگ مدیسون WS80 از کیفیت این دستگاه به خصوص در زمینه های OB و GYN رضایتمند می باشم

یوزر

دکتر امین فروغی متخصص رادیولوژی ، سونوگرافی ، CT و MRI

مرکز آموزشی درمانی شهید رحیمی

احتراما این شرکت ضمن تایید کیفیت دستگاه اکوکاردیوگرافی U6 ساخت کمپانی SAMSUNG MEDISON و ارائه خدمات پس از فروش با حفظ رضایت این مرکز را اعلام می دارد.

یوزر

دکتر سعید رحیمی رییس بیمارستان شهید رحیمی

موسسه پزشکی نسل امید

با سلام و تشکر از انجام DEMO دستگاه سونوگرافی A-30 در موسسه پزشکی نشل امید ، به اطلاع می رساند که قابلیت و کیفیت سونوگرافی 2D و کالر دستگاه جهت انجام سونوگرافی سه ماهه اول (NT) ، جزییات جنین و اکوکاردیوگرافی قلب جنین در حد بسیار مطلوب بوده و اینجانب این دستگاه را جهت مراکز پزشکی جنین توصیه می نمایم.

یوزر

دکتر احمدرضا طهماسب پور متخصص رادیولوژی - سونوگرافی

دانشگاه علوم پزشکی مشهد

با سلام . بدینوسیله به اطلاع می رساند با توجه به استفاده از دستگاه SAMSUNG -MEDISON مدل WS80 در بیمارستان امید دانشگاه علوم پزشکی مشهد بنظر می رسد علاوه بر رزولوشن مناسب دستگاه ، این دستگاه در بین دستگاههای موجود در کشور دارای کیفیت بالایی می باشد.

یوزر

دکتر فریماه نورپخش بورد تخصصی رادیولوژی و سونوگرافس ، فلوی فوق تخصصی CTSCAN و MRI از دانشگاه هاروارد آمریکا

بیمارستان خلیج فارس بندر عباس

با سلام . احتراما اینجانب دکتر پیام کهورزاده که نسبت به خرید دو دستگاه WS80-Elite اقدام نموده ام ضمن اعلام رضایت خود از خرید این دستگاه پس از تحقیقات 6 ماهه باستحضار می رساند پس از مراجعه کارشناسان فنی شرکتهای مختلف تا کنون چنین سطح از اطلاعات و دانش فنی را سراغ نداشته و بدین مقصود مراتی سپاس و امتنان خویش را از آن شرکت محترم و شخص خانم مهندس هانیه بزرگش بحضورتان اعلام میدارم.

یوزر

دکتر پیام کهورزاده متخصص رادیولوژی و سونوگرافی

بیمارستان فیروزآبادی

با سلام .بدینوسیله رضایت خود را نسبت به کیفیت و عملکرد دستگاه WS80 اعلام می دارم.

یوزر

دکتر مهدی محسنی متخصص رادیولوژی