تکوين طب

نمايندگي دستگاه هاي سونوگرافي و اکوکارديوگرافي سامسونگ، دستگاه هاي راديولوژي DRGEM، دستگاه هاي OPG و دستگاه الکتروشوک Nihon Kohden و … مي باشد.

info@takvin.net
02188765011

محصولات جدید سونوگرافی سامسونگ

سونوگرافی HERA W9  جدیدترین دستگاه پیشرفته سونوگرافی دنیا و در رده دستگاههای Premium ، مجهز به قابلیتهای مدرن و تخصصی می باشد.

برای آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید !

این محصول را ببینید !!
زیبایی ظاهری

زیبایی دستگاه سونوگرافی WS80A سامسونگ در کنار کیفیت، این دستگاه را به یکی از پر قدرت ترین دستگاه های این کمپانی تبدیل کرده است. همچنین صفحه نمایش با رزولوشن بالا به پزشک در جهت تشخیص صحیح تر کمک خواهد نمود

متد تصویر برداری

شرکت سامسونگ با بهره گیری از تجارب گذشته و نظرات شرکت تکوین طب، متد های تصویر برداری را به روش حرفه ای تر تغییر داده و این تغییر در دستگاه سونوگرافی WS80A این کمپانی مشهود است. کیفیت تصاویر دریافتی در مدهای مختلف اعم از 2D، Color، PWD بسیار با کیفیت می باشد.

آپشن ها

شرکت سامسونگ سالهاست که با اضافه کردن آپشن ها و متدهای جدید، دستگاه های سونوگرافی خود را به روز نگه داشته است. در دستگاه WS80A مجموعه ای از آپشن های قدیمی و آپشن ها و متدهای جدید این کمپانی در جهت افزایش کیفیت و رضایتمندی پزشکان محترم اندوخته شده است.

نظرات پزشکان و مهندسان محترم

شرکت تکوین طب همواره از نظرات پزشکان و مهندسان محترم استفاده نموده است. دستگاه WS80A به زعم بسیاری از پزشکان ، بیمارستان ها یکی از بهترین دستگاه های سونوگرافی شرکت تکوین طب است که با قیمت مناسب اکثریت مراکز پزشکی را راضی نگه داشته است

خدمات پس از فروش

هر دستگاه با هر سطح توان و قدرتی به یک تیم متخصص فنی نیازمند است تا همواره پای با پای پزشکان محترم و مراکز و بیمارستانها باشد تا هیچ خللی در مسیر سطح سلامت جامعه ایجاد نشود. شرکت تکوین طب همواره سعی داشته تا در این زمینه هم بسیار موفق عمل کند و این نظر شما پزشکان محترم می باشد.

نمایندگی استان ها

شرکت تکوین طب با ایجاد نمایندگی در استانهای کشور عزیزمان ایران همواره سعی بر آن داشته تا پزشکان محترم و مراکز های خصوصی و بیمارستان ها هم در زمینه فروش و هم به لحاظ فنی یاری کند تا با این کار بتواند رضایت کافی پزشکان محترم را به همراه آورد.

با دستگاه سونوگرافی WS80 آشنا شوید.