تکوين طب

نمايندگي دستگاه هاي سونوگرافي و اکوکارديوگرافي سامسونگ، دستگاه هاي راديولوژي DRGEM، دستگاه هاي OPG و دستگاه الکتروشوک Nihon Kohden و … مي باشد.

info@takvin.net
02188765011

دستگاه سونوگرافی RS85

 

جدیدترین دستگاه سونوگرافی پیشرفته سامسونگ

SAMSUNG درسال 2018 با معرفی دستگاه سونوگرافی  RS85 ، نسل سوم تکنولوژی پیشرفته سونوگرافی خود را به نمایش گذاشته و مجموعه ای بی نظیر از توانایی ها و امکانات عالی را عرضه نموده است . با دارا بودن یک Engine بسیار پرقدرت در کنار نرم افزارهای مدرن و هوشمند ، امکانات جدید مانند الاستوگرافی 2D Shearwave و MV-Flow پدید آمده اند و سایر امکانات مانند Fusion و Contrast Imaging به سطح عالی و بی نظیری ارتقا یافته اند.RS85 بعنوان یک دستگاه همه کاره و مدرن سونوگرافی مرزهای تکنولوژی را درنوردیده و بار دیگر توانایی های سامسونگ را در تصویربرداری پزشکی به اثبات رسانده است.

 

S-Shearwave Imaging

دستگاه سونوگرافی RS85دارای یکی از کامل ترین سیستم های Shearwave جهان می باشد. این دستگاه سونوگرافی هم دارای Point Shearwave و هم دارای 2D Color Coded Shearwave می باشد.این روش تشخیصی یک روش غیر تهاجمی برای تشخیص میزان سختی و سفتی بافت و توده در پستان و کبد می باشد.تکنولوژی پیشرفته S-Shearwave Imaging در دستگاه سونوگرافی RS85 محاسبه عددی سفتی بافت و توده را با دقت بالا بر اساس kpa یا m/s انجام داده و شاخص اطمینان اندازه گیریReliability Measurement Index-RMI نمایش داده شده و در نتیجه اندازه گیری ، موجب حصول میزان اطمینان بیشتر در پزشک می گردد.

 

MV-Flow

این تکنولوژی جدید تحولی شگرف در نمایش سرعت های پایین در ساختار رگ های بسیار کوچک -microvascular- بوجود آورده است . این تکنولوژی جایگزینی جدید برای Power Doppler می باشد.

 

S-Fusion ( برای شکم و پروستات ) 

دستگاه سونوگرافی  RS85 و RS80 مجهز به امکان پیشرفته Fusion می باشند . توسط این آپشن ، تصاویر CT و MRI در پلان مشابه در کنار تصاویر Real Time سونوگرافی قرار می گیرند و پزشک به صورت Synchronize تصاویر سونوگرافی و CT یا MRI را جهت تشخیص دقیق تر ضایعه ملاحظه می نماید. در حالاتی که به دلایل مختلف مانند محل قرارگیری ضایعه و یا ماهیت اکولوسنت آن ، سونوگرافی به تشخیص کمک زیادی نمی نماید و همچنین بیوپسی ها ،Fusion می تواند تشخیص دقیق را به کمک CT و MRI بدست دهد . یکی از کاربردهای جالب آن مکان یابی دقیق توده کانسر کبدی جهت انجام Ablation می باشد . در دستگاه سونوگرافی RS85 می توان از این تکنولوژی پیشرفته برای پروستات نیز استفاده کرد.

آیا اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟