تکوين طب

نمايندگي دستگاه هاي سونوگرافي و اکوکارديوگرافي سامسونگ، دستگاه هاي راديولوژي DRGEM، دستگاه هاي OPG و دستگاه الکتروشوک Nihon Kohden و … مي باشد.

info@takvin.net
02188765011

اکوکاردیوگرافی پرتابل پیشرفته HM70A

 

سیستم اکوکاردیوگرافی پرتابل HM70A ورژن Plus محصول درخشان و پیشرفته ای است که تیم مهندسی پزشکی کمپانی سامسونگ طراحی و ساخت آن را بر عهده داشته است. HM70A به عنوان یک شاهکار مهندسی پزشکی در رده دستگاه های پرتابل ، دارای امکانات و کیفیت تصاویر بسیار عالی بوده که تمامی خصوصیات یک دستگاه اکوکاردیوگرافی مبله پیشرفته را دارا می باشد.از جمله این امکانات ، اتصال پروب TEE جهت اکوکاردیوگرافی از طریق مری ، انجام Strain و مشاهده نتایج بر روی نمودار Bull’s eye ، امکان Stress Echo ، امکان اکوکاردیوگرافی قلب جنین که تصاویر عالی آن باعث شده دستگاه اکوکاردیوگرافی پرتابل HM70A به عنوان یک دستگاه محبوب در بین پزشکان شناخته شود. استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها از جمله جدیدترین تکنولوژی ها از جمله Hybrid Beamforming Engine  و پروب های Single Crystal که نوعی معماری جدید الکترونیک به شمار می رود ، سرعت و کارایی دستگاه و کیفیت تصویر در عمق را به طرز چشم گیری افزایش داده است .

دستگاه اکوکاردیوگرافی HM70A – مشخصات

 

دستگاه اکوکاردیوگرافیHM70A با بیش از 668،128 کانال پردازش و بهره گیری از پرقدرت ترین CPU و RAM به راحتی حجم بالای اطلاعات ورودی را بدون از دست دادن جزئیات به تصاویر دقیق تبدیل می کند.

استفاده از آخرین فن آوری ذخیره سازی در بازار با تکنولوژی SSD ، امکان روشن شدن دستگاه را به 60 ثانیه از حالت shut down و 14 ثانیه از حالت sleep کاهش داده است ، که باعث شده شرایط استفاده از دستگاه بسیار سریع و در دسترس باشد.

دستگاه اکوکاردیوگرافیHM70A مجهز به مانیتور “Full HD LED 15 و ترولی بسیار زیبا با قابلیت تنظیم ارتفاع تنها با فشار یک پدال و امکان اتصال همزمان سه پروب می باشد.دستگاه دارای وزن حدود 6 کیلوگرم به همراه باتری داخلی تعبیه گردیده است . دستگاه اکوکاردیورافی HM70A دارای امکان منحصر به فرد

Full Screen Mode  جهت نمایش تمام صفحه و همچنین دارای آپشن ADVR است که می تواند در حین تصویربرداری و به صورت Live فیلم اسکن را به طور کامل بر روی DVD ذخیره کرد.

Fast Booting

 

دستگاه اکو کاردیوگرافی HM70A دارای جدیدترین هارد دیسک ذخیره سازی از نوع ( SSD (Solid State Disc می باشد ، با این نسل از تکنولوژی زمان شروع شدن دستگاه از حالت خاموش به 60 ثانیه و زمان شروع به کار آن از حالت Standby به 14 ثانیه کاهش پیدا کرده است .همچنین استفاده از این تکنولوژی باعث افزایش سرعت کار دستگاه و دقت بالاتر آن در حین اسکن می گردد.

 

 

TEE Probe

 

با توجه به نیاز روزافزون مراکز درمانی به دستگاههای اکوکاردیوگرافی پرتابل با قابلیت اکومری ، دستگاه اکو کاردیوگرافی HM70A با مجهز بودن به آپشن ویژه پروب (Transesophageal(TEE ، امکان اکوکاردیوگرافی از طریق مری را با بالاترین رزولوشن برای متخصصین فراهم ساخته است .پروب پیشرفته TEE سامسونگ مدیسون دارای قابلیت حرکت در چهارجهت همراه با کلید اصلاح زاویه پروب می باشد.

 

 

( Advanced Clinical Software ( Strain & Stress Echo

 

دستگاه اکوکاردیوگرافی HM70A  مجهز به نرم افزارهای مدرن Strain و StressEcho می باشد.محیط کار این نرم افزارها بسیار مدرن و کامل طراحی شده اند و کار با آنها دقیق و آسان انجام می پذیرد.

 

 

External Battery: ( به صورت آپشنال )

 

از ویژگی های منحصر به فرد دستگاه اکوکاردیوگرافی HM70A علاوه بر باتری داخلی موجود در دستگاه که 1 ساعت کار با دستگاه را امکان پذیر می نماید ، دارا بودن قابلیت نصب یک باتری اکسترنال روی ترولی می باشد که انجام 4 ساعت اکوکاردیوگرافی بدون نیاز به برق را فراهم می آورد

آیا اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟