تکوين طب

نمايندگي دستگاه هاي سونوگرافي و اکوکارديوگرافي سامسونگ، دستگاه هاي راديولوژي DRGEM، دستگاه هاي OPG و دستگاه الکتروشوک Nihon Kohden و … مي باشد.

info@takvin.net
02188765011

HS70A with Prime

Quantitative motion

Strain+ quantitatively displays a Bull's

Eye which shows left

ventricular motion and dyssynchrony at a glance

HS70A with Prime

Ealier detection with intuitive analysis

Arterial Analysis™ enables both morphological and functional

analysis of the vessel which leads to earlier detection of

cardiovascular disease

اکوکاردیوگرافی پیشرفته مدل HS70A

 

دستگاه Premium اکوکاردیوگرافی HS70A، درخشش نوین تکنولوژی کمپانی SAMSUNG MEDISON در عرصه تجهیزات پزشکی است. بهره گیری از ایده های جدید طراحی در کنار امکانات بسیار مدرن ،  HS70A را به عنوان یک محصول استثنایی معرفی می نماید. مانیتور “LED 23 با قابلیت نمایش Full HD، طراحی زیبا و ارگونومیک با دارا بودن Touch Screen 10.1 ظاهری فوق العاده از فناوری به نمایش نهاده و همچنین استفاده از تکنولوژی پیشرفته و منحصر به فرد باعث شده است تصاویر دستگاه  دارای کیفیتی بی همتا و متمایز باشند. در این دستگاه تمامی رابط های کاربری به شکل بسیار حرفه ای ، پیشرفته و با سرعت بالا در هنگام کار اجرا می گردند و به همراه منوی بسیار حرفه ای و User Friendly محیط کار بسیار راحت ، دقیق و پرسرعتی را در اختیار پزشکان قرار داده است. همچنین این دستگاه با استفاده از تکنولوژی سه بعدی تخصصی برای Fetal Echo و رزولوشن و دقت بی نظیر در انجام اکوکاردیوگرافی قلب کودکان ، یک سیستم فوق تخصصی قلب کودک و جنین می باشد.

 

تکنولوژی برتر سامسونگ همگام با دانش و تجربه شما

 

-امکان اتصال پروب TEE و انجام اکوکاردیوگرافی از راه مری .

-امکان انجام Stress Echo و همچنین استفاده از نرم افزار پیشرفته +Strain به جای Strain برای بالا بردن دقت و قابلیت Auto EF بر روی نرم افزار +Strain.

-دارای قابلیت گزارش دهی بسیار کامل و سریع جهت بالا بردن سرعت کار پزشک.

-امکان تعریف اندازه گیری های تخصصی کاملا دستی و بنا به درخواست پزشک و ایجاد پکیج های اختصاصی مختلف برای هر پزشک.

-امکان تعریف اندازه گیری های تخصصی کاملا دستی و بنا به درخواست پزشک و ایجاد پکیج های اختصاصی مختلف برای هر پزشک.

-قابلیت منحصر بفرد EZ Exam جهت تعویض سریع پروب و اپلیکیشن مورد نیاز حین کار تنها با یک کلیک

-امکان ذخیره سازی از طریق آپشن ADVR و انتقال اطلاعات با سرعت بسیر بالا بر روی USB Flash , DVD و DICOM3 و همچنین ارسال به ایمیل و تلفن همراه (Mobile Export ).

-قابلیت ویژه و منحصر بفرد تعویض و انتخاب هارمونیک های تصویرسازی برای بیماران با اندامهای متفاوت

-امکان ردیابی کتتر با استفاده از GPS

-امکان پخش فیلم روی مانیتور اصلی و تاچ پنل

-دارای Auto Calculation جهت انجام کلیه محاسبات قلبی عروقی به صورت اتوماتیک.

-دارای TDI با کیفیت بسیار بالا.

S-Vision beamformer

 

S-Vision beamformer اولین گام در دستیابی به تصاویر اکوکاردیوگرافی با کیفیت و رزولوشن بسیار بالا جهت بهینه کردن سیگنالهای ارسالی و دریافتی در عمق های مختلف می باشد.

 

 

S-Vision imaging engine

 

با استفاده از پیشینه کمپانی SAMSUNG در زمینه سیستم های پیشرفته الکترونیکی ، سیستم تصویربرداری S-Vision بطور قابل توجهی با حذف کردن نویز و آرتیفکت ها باعث ایجاد تصویری یکنواخت با رزولوشن و وضوح بسیار بالا با قابلیت نمایش جزئیات بافت ها می شود.

 

 

S-Vue transducer

 

ترانسدیوسرهای دارای تکنولوژی S-Vue حتی در بیماران چاقی که تشخیص در آن ها دشوار است ، بیشترین نفوذ و تصویر با وضوح بالا را تضمین می کند. طراحی منحصر به فرد و پیشرفته S-Vue در ترکیب با تکنولوژی S-Vision تعریف جدیدی از تصاویر نسل جدید اولتراسوند پیشرفته را ارائه می نماید.

 

 

تکنولوژی ساخت پروب

 

سامسونگ در ساخت پروب های HS70A از تکنولوژی Single Crystal استفاده نموده که نتیجه آن تصاویر منحصر بفرد 2D و کالر داپلر است .پروب های Single Crystal دارای پهنای باند بسیر وسیع بوده ( Broad Band )  و به راحتی بیماران با سنین مختلف و اندام های گوناگون را پوشش می دهد. پروبهای دستگاههای اکوکاردیوگرافی SAMSUNG با بالاترین کیفیت ساخت ، در کنار سخت افزار پرتوان دستگاه ، نتایج بسیار عالی در تصویربرداری قلبی – عروقی به دست می دهند.

آیا اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟